Autor Wątek: Powitać!  (Przeczytany 707 razy)

Offline DrWho7

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
Powitać!
« dnia: Listopad 05, 2016, 01:56:26 pm »
Jestem Łukasz, lat 27. Utrzymuję się z leczenia Pavulonem i handlu skórkami. Pogrywam praktycznie we wszystko od turowych strategii typu Xcom (kto pamięta stare dobre Jagged Alliance?), Shogun Total War przez RPG (np. Neverwinter Nights, Diablo) do strzelanek (ostatnio np. Payday 2, Battlefront), choć w tych ostatnich nie jestem mistrzem. Poznam chętnych do gry. Zakupiłem ostatnio m.in. Tom Clancy's The Division i bieda bo nie ma z kim ciąć. Pozdrawiam.

Offline MarcinSCII

• Miszcz APMuff
  • Administrator
  • Użytkownik
  • Reputacja +4/-0
  • You remember when i said i kill you last..? I lied
Odp: Powitać!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2016, 11:24:19 pm »
Siema!

Ja gram praktycznie we wszystko co mi się podoba. Ostatnimi czasy rozgryzam CIV VI. Mój jedyny Total War to Napoleon i Empire. Mogę powalczyć jak masz akurat tą wersję. Ze strzelanek to praktycznie tylko seria BF. Ale jakoś nowy BF mnie nie kręci.
Gram tylko w dwóch przypadkach, gdy pada deszcz i gdy nie pada.

Offline Kreegen

• Głównodowodzący działaniami na terenie forum
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja +3/-3
  • Banany to bogate źródło potasu
    • Fotografia i retusz - trochę zawodowego spamu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2016, 06:02:35 pm »
Witamy witamy, i od razu zapraszamy na naszą grupę na FB, bo akurat tam więcej ludzi zagląda i głównie tam się ostatnio przeniosło forumowe życie.
https://www.facebook.com/groups/416317561855009/

Dobrze wiedzieć, że ktoś wreszcie w Battlefronta tłucze, bo zwykle tylko we 2 gramy (wraz z Groov'em).

http://jewelryretouching.com - the best jewelry retouching services

Offline Artur2907

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +2/-0
  • Skazany na blues'a
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2017, 11:26:47 pm »
Witamy, witamy. Ja tam pamiętam nawet czasy kiedy Xcom nazywał się UFO Enemy Unknow  a Jagged Alliance , Sabre Team ;D Shoguna przeszedłem a w planach ciągle mamy rozgrywkę w multi z qrą w shoguna 2 więc może i kolega się dołączy do tych planów ;). Napewno coś się znajdzie.