Autor Wątek: Sir yes sir !  (Przeczytany 2445 razy)

Offline Piłsudski

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
Sir yes sir !
« dnia: Styczeń 03, 2016, 04:03:29 pm »
Witam wszystkich starców,
Maks, 30lat, wielkopolska. Pośród obowiązków i pasji różnych zawsze staram się znaleźć czas na małą przygodę z panią gierką. Fan basketu i militariów. Praktykuję w realu i nierealu.
Generalnie dwa tytuły mnie interesujące i tyle - NBA2k i ARMA (aktualnie 3).
ARMA priorytet posiada zawsze i dlatego tu  piszę:) Zagrywam się w Breaking Point, z chęcią dołączę do kogoś.
Czasowo nie maniaczę, ale bardzo lubię usiąść wieczorkiem z trunkiem owocowym i przeżywać.
Co chciałbym dodać i co może istotne...
Jestem strategiem (chciałbym), nie wyrywam się, analizuję, obserwuję, nie przeszkadza mi siedzenie w krzakach. Po prostu delektuję się ARMĄ. Chętnie pogadam, pomilczę także.
Z czasem bez spiny! mój nick na steam ZiqShh
Ah dodam jeszcze:
nick do breaking point : Piłsudski
zainteresowania : muzyka
zawód : muzyk sesyjny, historyk

Salute!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2016, 04:06:36 pm wysłana przez Piłsudski »

Offline Kreegen

• Głównodowodzący działaniami na terenie forum
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja +3/-3
  • Banany to bogate źródło potasu
    • Fotografia i retusz - trochę zawodowego spamu
Odp: Sir yes sir !
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2016, 03:02:34 pm »
Witamy w naszych skromnych progach!
Niezmiernie Cieszy mnie obecność nowego członka (ekhm) naszej małej growej społeczności :D Mam nadzieję, że spodoba ci się u nas.
Co do NBA pewnie cię nieco zmartwię, bo to raczej niszowy sport u nas, a z tego co wiem, to chyba nikt z członków forum w tą konkretną grę nie grywa. Noo... ale mogę się mylić.
Z Arma 3 będzie o wiele łatwiej, bo choćby Rodack jest naszym forumowym guru (ma przegrane 1,5k godzin w to), ale łącznie z 7-8 osób w to pogrywa, choć większość z braku czasu raczej z doskoku.

Bardzo podoba mi się za to Twoje podejście do przedkładania taktyki nad rushem. Grywając z QRĄ (aka Bronkiszot) zawsze na to też kładliśmy największy nacisk. Mam nadzieję że uda się zorganizować jakiegoś powitalnego co-opa niebawem.

A co do muzyki. Na czym pogrywasz? Ja sam jestem perkusistą samoukiem, choć raczej marnym ;)

ps. Wysyłam ci zapkę na Steam. Mój nick taki sam jak na forum: kreegen

Pozdro
Kreegen
http://jewelryretouching.com - the best jewelry retouching services

Offline Artur2907

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +2/-0
  • Skazany na blues'a
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2016, 09:46:50 pm »
Witamy,witamy i miło poznać nowego kolegę.

Co do NBA jako stary fan Orlando Magic (tego z O`neal-em) swego czasu dość mocno interesowałem się tym sportem a pierwsza grą jaką grałem o baskecie było One on One na Commodore C64. Potem był gierka na Amige której tytułu nie pamiętam no a później przez jakiś czas NBA od EA a że bardziej jestem fanem piłki nożnej to już wiele lat w "kosza" nie pogrywam.....ale kto wie  ;)

Jak już prezes rady ministrów naszego forum Kreegan wspomniał kilku z nas w Tym ja pogrywamy w Armę wiec na pewno w końcu się spotkamy i powalczymy. Qura się ucieszy z Twojego podejścia strategiczno/taktycznego ;D

Też zaraz wysyłam zapke na steam. Pozdrawiam.

Offline Kura

• QRA / bronkiszot
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja +5/-1
  • Zwiad, rozpoznanie i brawurowa jazda cinquecento
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2016, 11:01:58 pm »
powitać

dokładnie ... cieszę się niezmiernie z każdego "taktycznego" u nas.

myślę że na dniach moglibyśmy jak to Kreegen stwierdził zagrać jakiegoś powitalnego coopa :D
Steam: QRA bronkiszot
Origin: bronkiszot

Offline Piłsudski

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2016, 02:03:44 pm »
Dzięki za super odzew, mimo wszystko zawsze czuję zaskoczenie kiedy doświadcza się cywilizacji w internetach :)
Kreegen masz rację co do basketu w Polsce, ci co w Hiszpanii żyją mają przyjemniej. NBA 2k tak tylko do info podałem, w tej materii wolę chyba singla. Arma to już inna sprawa, chyba niektórzy nie są świadomi jak świetny to tytuł, kiedyś mogłem tylko o takim pomarzyć.
Jeśli chodzi o muzykę, jestem gitarzystą sesyjnym. Nagrywam dla innych w studio po prostu, na albumy, do reklam.. Z racji zapotrzebowania grywam też na basie, klawiszach i właśnie drum także, choć potrafię tylko na gitarze :)  Perkusja to wdzięczny i dźwięczny instrument:) jakiś ulubieńców zdradzisz?

Artur2907 one on one też doświadczyłem! A z nożną również jestem na ty. O'neal i Orlando, to jest właśnie to pokolenie ludzi lat '90, inny klimat to był! Miło poznać!

Kura tak jestem fanem taktyki i do tego survivalu. Trochę czasu spędziłem by coś mniej infantylnego w tym temacie znaleźć.. Arma to mój konik, na ile czas mi pozwala. Obserwuję z ciekawości też Long Dark, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Arma bardziej w kierunku, nazwijmy to, "misji wojskowych", czy survival typu Breaking Point również?
Przyznam, że BP jest miłym rozwiązaniem, każdy z doskoku może zagrać, a jak nikt nie ma czasu, samemu też nie zaszkodzi. Brakuję mi tu właśnie kompana.. Przykład z wczoraj : siedzę 15 minut w krzakach na wzgórzu. Nagle widzę, pojawia się koleś w oddali. Wchodzi do budynku. Przygotowany czekam cierpliwie aż wyjdzie. Wychodzi. Serce mocniej bije. Celuję. Mam go - myślę, kolejne punkty, które nie łatwo przychodzą w pojedynkę. Już niemal cisnę spust. Od tyłu ktoś podbiega i siekierką mnie załatwił. No backup..:)

Offline Artur2907

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +2/-0
  • Skazany na blues'a
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 05, 2016, 02:15:16 pm »
No to pięknie. Mamy tu kolejnego kompana do gierkowania. Coś czuje że rośnie nam ekipa do Army.

Lata 90 w NBA to były inne czasy inni gracze. Jonson,Jordan,Hill,Rodman,Ewing,Stockton,Olajuan,Pipen.....i ten gówniarz Bryant :D

Chciałem tylko nadmienić że też gram na garach.....dzisiaj nawet pół dnia....w kuchni  ;D

Offline Kura

• QRA / bronkiszot
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja +5/-1
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 05, 2016, 07:13:10 pm »
Chciałem tylko nadmienić że też gram na garach.....dzisiaj nawet pół dnia....w kuchni  ;D
u nas w JW mówiliśmy na to "didżejka" :P

Maks BP jeszcze nie próbowałem ale chętnie spróbuję w końcu, Kreegen z Ninjaah chyba kiedyś coś pykali można zrobić ekipę ale najpierw trza spróbować czy przypasi :)

BTW dziś będziemy coś lamić w Armę z Arturem i Kreegenem jak znajdziesz czas i chęć to wbijaj. 

« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2016, 07:15:22 pm wysłana przez Kura »

Offline Piłsudski

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 06, 2016, 01:52:37 am »
za późno doczytałem.. chętnie bym wpadł.. łączycie się przez steam, ts?
ja nie chciałbym nikogo do niczego przymuszać, mowa o BP. Po prostu odpowiada mi taki
surowy survivalowy klimat. Każde wejście do miasta po żywność czy equipment to gacie pełne strachu, bo zazwyczaj jakiś snajper na górce przyczajony. Ciężko bez wsparcia. Ale jak człowiek nieszczęśliwy to szczęśliwy :)
Artur, też garnki mam w repertuarze, ale za dużo nie zdradzam lubej, bo musiałbym częściej tam siedzieć:)

edit: ok doczytałem o ts.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2016, 02:27:23 am wysłana przez Piłsudski »

Offline Kreegen

• Głównodowodzący działaniami na terenie forum
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja +3/-3
  • Banany to bogate źródło potasu
    • Fotografia i retusz - trochę zawodowego spamu
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 06, 2016, 03:02:24 pm »
Kreegen masz rację co do basketu w Polsce, ci co w Hiszpanii żyją mają przyjemniej. NBA 2k tak tylko do info podałem, w tej materii wolę chyba singla. Arma to już inna sprawa, chyba niektórzy nie są świadomi jak świetny to tytuł, kiedyś mogłem tylko o takim pomarzyć.
Jeśli chodzi o muzykę, jestem gitarzystą sesyjnym. Nagrywam dla innych w studio po prostu, na albumy, do reklam.. Z racji zapotrzebowania grywam też na basie, klawiszach i właśnie drum także, choć potrafię tylko na gitarze :)  Perkusja to wdzięczny i dźwięczny instrument:) jakiś ulubieńców zdradzisz?

Z Hiszpanią nieźle żeś trafił bo właśnie tam mieszkam od 1,5 roku ;)
Na gitarze dawno temu tez się uczyłem grać, ale skończyło się na darciu ryja przy ognisku do 4 akordów na krzyż. Co do perkusji to nie wiem czy ci moje gatunki podejdą, bo grywam death metal zazwyczaj. Z ulubionych drummerów zdecydowanie Stanisław "Hexen" Malanowicz, były perkusista Hate, który popełnił, jak dla mnie, zdecydowanie najlepszą aranżację death metalową w historii:
https://www.youtube.com/watch?v=BLj9U4AjDdE

Widziałem na Steam, że pogrywasz w Don't Starve. Świetnie się składa, bo nie miałem z kim połupać w multi, a się parę dni temu okazało że jeszcze jeden człowiek od nas też w to zaczął grać.

Noo.. i The long Dark. Uwielbiam tą gierkę. Jest to z resztą pierwsza produkcja w której aż tak mocno odczuwam klimat zimowego survivalu, który z Qrą przeżyliśmy parę lat temu na Wielkiej Sowie, kiedy to kompletnie nieprzygotowani postanowiliśmy spędzić noc pod namiotem w środku zimy. -15, brak opału, brak zimowego sprzętu (Qra nawet wziął ze sobą letni śpiwór). Głupota prawie okupiona naszym zejściem, ale wspomnienia tego, że jednak udało się przetrwać są bezcenne. Pewnie przez to tak mocno się w tą grę wczuwam, ale specjalnie nie gram zbyt często czekając na jej wyjście z Early Access, żeby za bardzo nie znudzić się gampelayem przed wprowadzeniem wszystkich elementów.
Czytałem gdzieś że ma docelowo wyjść w tym roku.

A w Breaking Point chętne też bym zagrał, żeby sobie przypomnieć czemu w to już nie gram :D

Co do tego, że nie zdążyłeś przeczytać o naszym wczorajszym pykaniu w Arma, to polecam robić tak tak jak my. Jak masz wolny wieczór, to wbijaj na naszego TS'a i sprawdzaj czy kogoś nie ma. Mamy tam parę stałych bywalców chętnych do gry zwykle ;)

http://jewelryretouching.com - the best jewelry retouching services

Offline Piłsudski

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 08, 2016, 02:07:00 pm »
Hiszpania powiadasz, podobno można tam jakoś żyć :)
muzycznie widzę mocniej i ok! Mój ulubieniec to Jojo Mayer. A gatunkami staram się nie ograniczać, wręcz nie mogę tego robić :)

W Don't Starve zagrywałem się że hoho, ale już jakiś czas temu, nim na steam'a trafiła, na ten moment jeszcze odpoczywam od tego haha za dużo nerwów mnie to kosztowało. Jak tylko złapię chęć to dam znać!

Po takich przygodach, nie dziwię się, że LD może się podobać. Trochę jakby hardcore :)
LD zakupiłem, ale nie gram :P uważam, że to może być najlepszy survival, ale zainstaluję dopiero jak zakończą pracę, czyli to samo mam podejście.

Co do BP, pamiętam jak około roku temu chciałem się skupić na tym tytule. Ale jeszcze coś było nie tak. Za dużo chaosu. Dziś jest to najlepiej dopracowany mod z tego typu. Wymaga pewnej strategii, spokoju i umiejętności poruszania się, więc.. nie ma tam najmłodszych :)

Offline Kura

• QRA / bronkiszot
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja +5/-1
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 08, 2016, 11:01:13 pm »
Fajno to mamy trzech do BP się kiedyś zgadamy na jakąś partyjkę

Offline Piłsudski

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 08, 2016, 11:20:47 pm »
Bardzo chętnie. Weekend nadchodzi więc nic tylko działać. We dwoje, troje, bez znaczenia. Byle nie samemu :)

Offline Kura

• QRA / bronkiszot
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja +5/-1
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 09, 2016, 09:47:50 am »
W ten weekend żegnamy Kreegena (tak, alkoholem) ponieważ wraca do espanioli więc może być ciężko :P

Offline Piłsudski

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 09, 2016, 11:40:23 am »
hah więc napiszę za kilka dni  8)