Autor Wątek: Dirt rally-powrót do korzenia ;)  (Przeczytany 1540 razy)

Offline Bonhart

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
Dirt rally-powrót do korzenia ;)
« dnia: Luty 27, 2016, 10:58:46 am »
Panowie, wczoraj dokonałem zakupu Dirt Rally na allegro za 150 zł i powiem wam jedno-REWELACJA. Na razie jeszcze się ogrywam ale pierwsze wrażenia zajebiste. Gierka trudna ale nie zniechęcająca, żadnych flashbacków, czy pokazywania toru jazdy, za respawniecię auta +15 sec kary. :D Graficznie bardzo fajna optymalizacja na plus u mnie na gtx750 ti idzie na ultra bez zacinek. Co tam jeszcze....system jazdy bardzo realistyczny uszkodzenia mają oczywiście wpływ na prowadzenie auta. Fajne dźwięki np.kamyki walące w karoserię, czy klekoczący uszkodzony silnik. Jest też opcja online, podobno można organizować wyścigi w kilku oraz pvp ale tego jeszcze nie ogarnąłem.
Reasumując-dobrze wydana kaska szykuję się świetna zabawa jak ktoś z was lubi śgałki to pozycja obowiązkowa. ;D

Offline Kreegen

• Głównodowodzący działaniami na terenie forum
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja +3/-3
  • Banany to bogate źródło potasu
    • Fotografia i retusz - trochę zawodowego spamu
Odp: Dirt rally-powrót do korzenia ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2016, 06:44:57 pm »
Dobrze wiedzieć, że Colin w końcu wrócił do tego, w czym był na prawdę dobry. Jak trochę stanieje to na pewno sam zakupię.
Swoją drogą czym prowadzisz? Klawiatura, pad czy kiera?
http://jewelryretouching.com - the best jewelry retouching services

Offline Artur2907

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +2/-0
  • Skazany na blues'a
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2016, 08:25:46 pm »
Ja swego czasu byłem mistrzem w pierwszym Colinie na Skodzie Felicji  ;D
A to czasy jeszcze PSX i dobrze mi się grało na padzie.

Offline Bonhart

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2016, 09:55:55 pm »
Ja gram na padzie od xboxa spokojnie daje radę, kiraśka pewnie lepsza ale z tego co czytałem są hardkorowcy co walą na klawiaturze ;)

Offline Bonhart

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2016, 09:59:48 pm »
Aha no i zasada "don't drink and drive" się sprawdza, ja po kilku browarach zacząłem walić takie kichy, że musiałem wyłączyć gierkę żeby sobie nie zjebać statystyk całkowicie. Fajna opcja z zatrudnianiem mechaników każdy ma różne skille do naprawianie poszczególnych części.

Offline Kreegen

• Głównodowodzący działaniami na terenie forum
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja +3/-3
  • Banany to bogate źródło potasu
    • Fotografia i retusz - trochę zawodowego spamu
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 29, 2016, 06:00:23 pm »
"don't drink and drive" to dobra zasada :D I można ją przełożyć na bardzo wiele innych rzeczy...
Tak czy siak, pady się nieźle sprawdzają, ale przyznam, że do zeszłego roku, we wszystkie samochodówki grałem na klawie ;D I nie przeszkadzało mi to zbytnio przejść choćby Colin Dirt na max poziomie trudności. Da się? Da się!
Z sensowniejszymi symulatorami pewnie by już nie wyglądało tak pięknie, ale w casualowe wyścigi daje radę.

Co do kiery to ostatnio, po graniu długi czas na padzie, zasiadłem za kierą Logitech Driving Force GT pod PS3, ogrywając Gran Turismo 6 i powiem, że dobra kierownica robi robotę. Nie tylko łatwiej pokonuje się łuki, ale dosłownie "czuć" nawierzchnię i zachowania kół. Ten model działa też ponoć całkiem nieźle z PC, a używkę można za jakieś 400-500 zł można wyrwać.
Niestety pod PS4 nie pasuje :/
http://jewelryretouching.com - the best jewelry retouching services