Autor Wątek: Co zrobiliście ostatnio głupiego?  (Przeczytany 2783 razy)

Offline Kreegen

• Głównodowodzący działaniami na terenie forum
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja +3/-3
  • Banany to bogate źródło potasu
    • Fotografia i retusz - trochę zawodowego spamu
Co zrobiliście ostatnio głupiego?
« dnia: Wrzesień 04, 2015, 10:31:46 pm »
Tak mnie naszedł pomysł na wątek o naszych największych ostatnio failach :D Szczególnie, że mnie się ciągle coś głupiego przydarza... Tak więc zacznę.

1. Z miesiąc temu postanowiłem zainstalować nowe stery do grafiki, a nauczony doświadczeniem chciałem wpierw usunąć stare. Nie mogąc znaleźć uninstalatora sterów, ściągnąłem mały programik który usuwa wszystkie sterowniki AMD z kompa. Oczywiście przed użyciem było ostrzeżenie żeby backup zrobić i że usunie WSZYSTKIE stery AMD...
Ja oczywiście stwierdziłem, a uj tam, mam chipset intela to mnie to dynda. I co się okazało? Sterowniku USB były ADM i tym samym pozbyłem się możliwości używania klawiatury i myszy :D
Oczywiście można sterowniki zainstalować od nowa.. pewnie i ze 2 kliknięcia by wystarczyły, tylko nie ma czym klikać.
W efekcie mam świeżutki system postawiony ;) Szkoda starego, bo miał ze 2 miesiące.

2. Przy czyszczeniu kompa wpadłem na szatański pomysł a propos mojej karty graficznej. Trochę się przegrzewa menda i wiem że wystarczyło by jej przesmarowanie procka nową pastą (którą z resztą mam). Niestety na jednej śrubce jest plomba po zerwaniu której stracę 1,5 roku gwarancji, która mi została.
No i tu mój geniusz się objawił... Postanowiłem wziąć kombinerki i odkręcić feralną śrubę łapiąc ją za bok. No i prawie wyszło. Śruba zaczęła się obracać, ale nie zauwazyłem wystających obok tranzystorów i jeden z nich niechybnie odłamałem o_O
Nie wiedziąc co zrobić i czy karta będzie bez tego małego pierdzielnika działała, postanowiłem naprawić to taśmą klejącą :D I wiecie co? Od 2 tygodni tak to leży i działa :D

3. I na koniec najgłupsze z głupich: postanowiłem pojechać rodziców we Francji odwiedzić i wybrałem się na francuskie autostrady w ostatnią sobotę sezonu urlopowego... Artur wie o co chodzi :D

A wy coście ostatnio głupiego zrobili? niekoniecznie związanego z komputerami.
http://jewelryretouching.com - the best jewelry retouching services

Offline Artur2907

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +2/-0
  • Skazany na blues'a
Odp: Co zrobiliście ostatnio głupiego?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2015, 09:36:12 pm »
Kacper i Ty wierzysz że ktoś się tu przyzna publicznie do zrobienia czegoś głupiego ?

Offline MarcinSCII

• Miszcz APMuff
  • Administrator
  • Użytkownik
  • Reputacja +4/-0
  • You remember when i said i kill you last..? I lied
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 15, 2015, 10:06:33 am »
To z grubej rury:

Urodzilem sie.
Gram tylko w dwóch przypadkach, gdy pada deszcz i gdy nie pada.

Offline Artur2907

• Reputacja +2/-0
  • Skazany na blues'a
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 15, 2015, 09:42:10 pm »
Gruba rura....aż się boję komentować  :o

Offline Bonhart

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 17, 2015, 08:55:36 pm »
Ja, a właściwie moja małżowina znalazła tydzień temu portfel jakieś gostka. Wszystko-karty kredytowe, prawko, dowód. A ja zamiast popierdalać do banku po kredyt i obskoczyć wszystkie supermarkety to znalazłem gostka na fb i mu ten portfel oddałem. No ale wpadło mi za to od niego 0.7 więc tak do końca stratny nie jestem.   ;D

Offline Kreegen

• Głównodowodzący działaniami na terenie forum
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja +3/-3
  • Banany to bogate źródło potasu
    • Fotografia i retusz - trochę zawodowego spamu
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 17, 2015, 10:07:51 pm »
Bardzo zacnie panie Bonhart. To się ceni i trzeba takie działania oklaskiwać ;) Jak uda nam się kiedyś zorganizować mały wódczano-piwny zlot to sam ci pierwszą kolejkę postawię!

Ja, a właściwie moja małżowina znalazła tydzień temu portfel jakieś gostka. Wszystko-karty kredytowe, prawko, dowód. A ja zamiast popierdalać do banku po kredyt i obskoczyć wszystkie supermarkety to znalazłem gostka na fb i mu ten portfel oddałem. No ale wpadło mi za to od niego 0.7 więc tak do końca stratny nie jestem.   ;D
http://jewelryretouching.com - the best jewelry retouching services

Offline Artur2907

• Reputacja +2/-0
  • Skazany na blues'a
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 20, 2015, 08:23:29 pm »
Dobrze ze gosciu miał FB bo mnie to byś juz nie znalazł  ;D

Poza tym to chyba nie była głupota...ciężko dziś o uczciwych ludzi ;)

Offline Artur2907

• Reputacja +2/-0
  • Skazany na blues'a
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 09, 2016, 08:47:50 pm »
A ja niedawno napisałem kilka smsów do znajomej sądząc przez pomyłkę że pisze do kompletnie innej osoby.....

....najlepsze jednak to że na początku odpisywała mi tak jak by totalnie rozumiała o co mi chodzi  ;D

Offline Artur2907

• Reputacja +2/-0
  • Skazany na blues'a
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 23, 2016, 11:15:23 am »
Zrobiło się popołudnie i późno....pora pędzić po dzieci, Niechcący nie zauważyłem ze zrobiło się lato.

Czarne buty, czarne długie jeansy   :o , czarne polo....na dworze ze 30 stopni....pod szkołą miałem dość  ;D

Offline response

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 08, 2018, 02:47:51 pm »
Uczciwość się chwali panowie :D ja ostatnio miałem wtopę bo zapomniałem o urodzinach teściówki ,a jak przyjechała do nas z tortem to wypaliłem tekst , że ja urodziny mam dopiero za miesiąc  ;D ;D ;D :o