Autor Wątek: Battlefield - bez zbędnego pierdolenia  (Przeczytany 1378 razy)

Offline Kura

• QRA / bronkiszot
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja +5/-1
  • Zwiad, rozpoznanie i brawurowa jazda cinquecento
Battlefield - bez zbędnego pierdolenia
« dnia: Marzec 19, 2015, 01:22:56 am »
Czołem Panowie !

Mam taki mały (pod wpływem alko) manifest do naszej kilkuosobowej społeczności.
Przejdę od razu do rzeczy... mianowicie... lubię pijackie mecze na luzie, jak najbardziej fajny klimat a po zwerbowaniu Ciacha i Nindży :) to nawet nie trza strzelać i tak zawsze jesteśmy "best team"  bo chłopaki wymiatają :).

ALE ! Ja osobiście to zmierzam do takiej bardziej taktycznej rozgrywki z wojskowym zacięciem i klimatowymi tekstami w stylu "kontakt z prawej !" :) Nie zrozumcie mnie źle ale wkurwia mnie zbędne pierdolenie na TS o tym jak bardzo kogoś boli to, że zabił go kolejny raz jakiś tam Mietek98 czy inny huj. W związku z tym na TS nadałem nowe nazwy pokoi. Nazwy mówią same za siebie... mamy ochotkę na luźne zabijanie i pogaduchy o "nitzem" to wchodzimy na play4fun, a jak chcemy się skoncentrować na teamplay'u i bardziej "trzeźwej" rozgrywce to zapraszam na BF bez zbędnego pierdolenia.

Mam nadzieje chłopaki, że mój przekaz jest zrozumiały i nikogo nie uraził bo nie mam na celu nas dzielić w żaden sposób, po prostu czasem mam klimat na bardziej poważne granie, a może i któryś z was też tak niekiedy miewa. Właśnie po to ten "podział".

Pozdro i całusy w co tam macie ochotę !  8)
Steam: QRA bronkiszot
Origin: bronkiszot

Offline NinnJaaaH

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
Odp: Battlefield - bez zbędnego pierdolenia
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2015, 08:19:16 pm »
Spoko pomysl, takie same zdanie mam plus jedna uwaga na ts powinnismy sie dzielic tez na squady zeby uniknac glupich sytylacji np. kolo ze sq 1 mowi wrog po prawej :) a w sq 2 ktos sie wpatruje w prawo :) a tam nic :)

Offline Kreegen

• Głównodowodzący działaniami na terenie forum
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja +3/-3
  • Banany to bogate źródło potasu
    • Fotografia i retusz - trochę zawodowego spamu
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2015, 01:35:00 am »
Heh.. kiedy mi dupe rozerwie jak nie będę mógł krzyczeć że mnie jakaś menda po raz setny zabiła :D

Ale spoko, rozumiem. Co do sugestii Ninnjaah to jestem za bo się rzeczywiście młyn lekki robi. Poza tym trzeba by było spróbować kiedyś bardziej taktycznie w ogóle pograć. Może cięcie  w Arma coś w tym temacie zaradzi ;)
http://jewelryretouching.com - the best jewelry retouching services

Offline Kura

• QRA / bronkiszot
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja +5/-1
  • Zwiad, rozpoznanie i brawurowa jazda cinquecento
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2015, 08:45:18 pm »
Fajnie, że mam poparcie :) zrobię na TS nazwy Team 1 itd.
Steam: QRA bronkiszot
Origin: bronkiszot