Autor Wątek: REGULAMIN - krótki i z bonusem  (Przeczytany 2078 razy)

Offline Kreegen

 • Głównodowodzący działaniami na terenie forum
 • Administrator
 • Aktywny użytkownik
 • *****
 • Wiadomości: 227
 • Reputacja +3/-3
 • Banany to bogate źródło potasu
  • Zobacz profil
  • Fotografia i retusz - trochę zawodowego spamu
REGULAMIN - krótki i z bonusem
« dnia: Styczeń 24, 2015, 10:11:06 pm »
Regulamin będzie krótki, bo wierzę, że uda się skupić tylko dojrzałych ludzi, którzy sami wiedzą jak się powinno zachowywać, mimo tego parę zasad:

0.Forum przeznaczone jest dla osób pełnoletnich. W niektórych tematach znajdują się treści nieodpowiednie dla młodszej publiki
1. Kieruj się zwykłymi, codziennymi zasadami dotyczącymi zachowania.
2. Przeklinanie jest dozwolone, bo zgrabna "kurwa" wtopiona w zdanie potrafi podnieść jego walory informacyjne i emocjonalne, ale jeśli używasz przekleństw zamiast znaków interpunkcyjnych to się pożegnamy.
3. NIEDOZWOLONE są wszelkie tematy niezgodne z obowiązującym prawem (ale wszelkie jadące bo bandzie mile widziane)
4. Wszelkie tematy i wypowiedzi zawierające treści rasistowskie w jakiejkolwiek formie (oprócz ewidentnie humorystycznego) będą kasowane a do autora wyślemy list z pogróżkami (po paru takich leci ban)
5. DOPUSZCZALNE jest obrażanie siebie nawzajem, ale tylko w sposób dopuszczalny przy spotkaniach na żywo. Np. jeśli swojego długoletniego przyjaciela (współzałożyciela forum) nazwę złamanym kutasem za to, że zachlał pałę i nie pojawił się na umówioną godzinę na Team Speak, to będzie to OK, ale już obrażanie świeżo poznanych ludzi bez powodu poskutkuje ostrzeżeniem i w końcu banem.
6. Jeśli temat zawiera jakąś nagość lub treści nieodpowiednie dla nieletnich, proszę w to oznaczyć w nazwie [+18]. Wiem, że punkt 0. to załatwia, ale mało kto regulamin czyta ;)

PODSUMOWUJĄC: jeśli będziesz się zachowywał tak, jak byśmy siedzieli przy kuflu dobrego piwa w knajpie, to wszystko będzie OK.

ODWIEDŹ TEŻ NASZĄ GRUPĘ NA FB: https://www.facebook.com/groups/416317561855009/

ps. Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga administrator (ja lub Qra) i w razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o bezpośredni kontakt z jednym z nas.

pps. pewnie sami faceci tu będą wchodzić więc w ramach podziękowań za kliknięcie w regulamin, umieszczam randomową panią. Jeśli jakaś kobieta która dziwnym trafem tu zabłądzi i poczuje się zgorszona.. cóż. Cycki są fajne :D

« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2015, 01:30:08 pm wysłana przez Kreegen »
http://jewelryretouching.com - the best jewelry retouching services