Autor Wątek: Dark souls III  (Przeczytany 1024 razy)

Offline Bonhart

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
Dark souls III
« dnia: Kwiecień 17, 2016, 01:46:00 am »
Hejka Dziadki!
5 dni ogrywania więc czas na jakieś refleksje. No co by tu powiedzieć... Gra jest po prostu wyjebista, wypasiona, piękna i zaskakująca. Jeżeli nie mieliście do czynienia z Soulsami wcześniej to wasze dusze będą potępione ale macie okazję się zrehabilitować. Nie jest tak kurewsko trudna jak DS1 ale trzyma poziom. PvP jest zrobione na zasadzie Bloodbornea(można się przywoływać na hasło-scalowanie levela nie gra roli) więc można w zasadzie przechodzić grę w kilku np. z bardziej doświadczonymi graczami, którzy pokarzą co i jak lub tworzyć fightcuby i walczyć miedzy sobą,  doskonalic skilla itp. A pve to po prostu majstersztyk.  Ciekawostki, skróty, znajdźki, zbroje, bronie, czary itp itd. Mówie wam chłopaki kupcie a nie będziecie żałować. Jedyne ograniczenie to wymagania sprzętowe ale to można sprawdzić na steamie. No wiec pozdro i mam nadzieję że się widzimy a Anor Londo lub okolicach.

Offline Kreegen

• Głównodowodzący działaniami na terenie forum
  • Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • Reputacja +3/-3
  • Banany to bogate źródło potasu
    • Fotografia i retusz - trochę zawodowego spamu
Odp: Dark souls III
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2016, 06:54:07 pm »
Dzięki za info :) Na pewno prędzej, czy później się obada, ale póki co Bloodborne skutecznie wkurwia mnie swoim poziomem trudności :D Choć.. przyznam, że widzę jakieś tam postępy i sądzę, że po prostu nie przysiadłem nad tym wystarczająco długo. Tak czy siak, jak skończę to, to pewnie się skuszę na DS3, albo w końcu wezmę za pierwszą część...
http://jewelryretouching.com - the best jewelry retouching services